fbpx

Aksident i rëndë në Elbasan/ Përplaset për vdekje një person

auto_aksident-3-1-780x439-735x4001502045959-780x439.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mëngjes, ku një 42-vjeçar është përplasur nga një automjet.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një 30-vjeçar ka përplasur dhe një 42-vjeçar.

Mësohet se drejtuesi i automjetit është larguar menjëherë nga vendngjarja, por më pas është arrestuar nga autoritetet.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprat penale “Shkelje e rregullave të Qarkullimit Rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303