fbpx

Aksident i rëndë në Krujë, humb jetën një person, plagosen dy të tjerë (Emrat)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën e Qafështamës në Krujë, ku një fuoristradë ka rënë në greminë dhe për pasojë një person ka vdekur dhe 2 të tjerë janë plagosur.

Personi që të humbur jetën është Qazim Basha, ndërsa të plagosur janë Besim Karaj, Ermir Zyflia.

Vijon…