Aksident i rëndë në Lezhë, 1 në gjendje të rëndë, detajet

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në Lezhë.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, ku një automjet është përplasur me një motor.

Bëhet me dije se është aksidentuar rëndë drejtuesi i motorit.

Ai ndodhet në gjendje të rëndë për jetë dhe menjëherë është dërguar për në spital.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti. /real-news.tv