33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident i rëndë në Shkodër, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur rëndë

spot_img

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë dhe ende nuk dihet identiteti i viktimës si dhe të plagosurve.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat