24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident në Berat, automjeti përfundon në stadium

spot_img

Një aksident ka ndodhur mbrëmë pas mesnate, ku një automjet ka përfunduar në stadiumin e Tomorit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një makinë e tipit ‘Range Rover’ ka kaluar me shpejtësi.

Si pasojë e shpejtësisë së lartë, automjeti është përplasur dhe ka përfunduar në stadium.

Lajmërohet se nuk ka asnjë të plagosur nga aksident, por drejtuesi i makinës ndodhet në spital në gjendje stabël./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat