fbpx

Aksident në mes të Tiranës, makina përplas motorin

aksi5.jpg

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të Tiranës. Sipas informacioneve të para mësohet se një makinë ka përplasur nga pas një motor. Ndërsa janë dëgjuar britma dhe thirrje.

aksi 1 aksi 6 aksi2 aksi3 aksi4 aksi5
<
>

Gjithashtu bëhet e ditur se gruaja që thuhet se drejtonte motorin është përmendur pas aksidentit duke kërkuar ndihmë: Më dërgoni në spital.

Ndërsa më pas ka ardhur edhe ambulanca për të transportuar të plagosur të tjerë të mundshëm./real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303