33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident në mes të Tiranës, makina përplas motorin

spot_img

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të Tiranës. Sipas informacioneve të para mësohet se një makinë ka përplasur nga pas një motor. Ndërsa janë dëgjuar britma dhe thirrje.

Gjithashtu bëhet e ditur se gruaja që thuhet se drejtonte motorin është përmendur pas aksidentit duke kërkuar ndihmë: Më dërgoni në spital.

Ndërsa më pas ka ardhur edhe ambulanca për të transportuar të plagosur të tjerë të mundshëm./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat