Aksident në Qafë-Thanë, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Qafë Thanë, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale dhe tronditje tek personat që kanë qenë brenda makinave.

Në këtë aksident janë përfshirë një makinë me targa të huaja dhe një makinë me targa shqiptare.