fbpx

Aksident në qendër të Korçës, motori përplas të moshuarën

Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar në qendër të qytetit të Korçës.

Një motor ka aksidentuar një të moshuar.

E moshuara identiteti is ë cilës nuk është bërë i ditur është transportuar drejt spitalit të qytetit.

Ajo raportohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, për shkak të plagëve të marra.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.