fbpx

Aksidenti/ Katër persona të plagosur në Pogradec

Moti i keq vijon të shkaktojë aksidente për shkak të rrugëve të lagështa.  Para pak minutash raportohet se një aksident ka ndodhur në Vërdovë të Pogradecit.

Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe dyshohet se shkak i këtij aksidenti është bërë moti i keq. Mësohet se nga ky aksident kanë ngelur të plagosur katër persona.