fbpx

Aksidenti masiv në Tiranë, tre makina përplasen me njëra-tjetrën

Në vendin e njohur kthesa e Kamzës në kryeqytet, tre makina u përfshinë në një aksident të frikshëm. Një Ford, një Benz dhe një Fiat janë përplasur rresht.

Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, po vetëm dëme materiale.

Për shkak të kësaj përplasje është krijuar edhe trafik në këtë rrugë me mjaft lëvizje.