fbpx

Arsyeja pse djali i Meghan Markle është kaq popullor në shkollë

meghan-markle-archie.jpg

LONDON, UNITED KINGDOM - SEPTEMBER 12: (EMBARGOED FOR PUBLICATION IN UK NEWSPAPERS UNTIL 24 HOURS AFTER CREATE DATE AND TIME) Meghan, Duchess of Sussex launches the Smart Works capsule collection on September 12, 2019 in London, England. Created in September 2013 Smart Works exists to help unemployed women regain the confidence they need to succeed at job interviews and return to employment. (Photo by Max Mumby/Indigo/Getty Images)

Nga festat e tij të ditëlindjes e deri te lojërat shkollore, intervista e re e Meghan Markle zbulon disa detaje shumë të ëmbla për të dhe djalin e saj trevjeçar Archie.

Tashmë e dimë se Dukesha e Sussex dhe Princi Harry kanë një kopsht të mrekullueshëm për fëmijët në shtëpinë e tyre në Montecito, së bashku me Archie’s Chick Inn, një zonë e projektuar posaçërisht me pula.

Mesa duket ka edhe një kopsht plot me fruta dhe perime të freskëta, të cilat i prodhon familja.

Në intervistën e re të Meghan me The Cut, ajo zbuloi se Archie “i lumtur” e përshëndet duke i bërtitur “Mami, mami, mami!” kur e merr nga shkolla.

Stërnipi i Mbretëreshës Elizabeth shkon në ditëlindjet e shokëve të tij dhe “sjell fruta të freskëta për një javë për shokët e tij të klasës”. E adhurueshme!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303