fbpx

Benzi përplas autobusin e mbushur me plazhistë, pasojat janë të rënda…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4.jpg

Një aksident ka ndodhur tek stacioni autobusëve në vendin e quajtur ‘Pranvera’ ku janë përplasur një makinë tip ‘Benz’ me urbanin e linjës së plazhit.

Si pasojë ka pasur dëme materiale dhe  gjithashtu një person që ka marrë lëndime është shoqëruar  për të marrë ndihmë e parë nga bluzat e bardha me urgjencë.

Ne vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303