fbpx

Breshëri plumbash në drejtim të makinës së 29 vjeçarit, dyshimet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar gjatë natës së djeshme në lagjen nr. 4 të qytetit të Durrësit.

Mësohet të jetë qëlluar drejt automjetit të shtetasit ‘I.B.’, 29 vjeç.

Ndërkohë ky i fundit nuk ka qenë në momentin e ngjarjes në makinë.

Sakaq, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Vijon…

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303