29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Buzëqeshja e ministrit/ Kush është zëvendësministrja i dërgon zemra Cakajt

spot_img

Teksa njoftoi shkarkimin e 20 diplomatëve, ministri i Jashtëm Gent Cakaj dhuroi për kamerat edhe një buzëqeshje, që disa e konsideruan si “djallëzore”.

Këtë moment Cakaj e ka shkëputur duke e postuar si foto në Instagramin e tij me mbishkrimin “Ka gjithmonë kohë për të buzëqeshur”.

Për një koment ka qenë i veçantë dhe ka përbërë lajm. zëvendësministra e Jashtme Artemisa Malo i ka dhuruar shefit të saj tre zemra të kuqe në rrjetet sociale.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat