fbpx

Denoncimi i fortë/ “Policia mbron autorin e plagosjes në Lezhë”

Duke publikuar një mesazh të ardhur nga një qytetar, ish-Kryeministri Sali Berisha bërë publik denoncimin sipas të cilit policia mbron autorin e një plagosjeje në Lezhë.

“Plagoset në Lezhe dy ditë më parë dhe është në gjendje kritike i riu 27 vjeçar, autori mbrohet nga policia!”, shkruan Berisha, duke postuar denoncimin e mëposhtëm.