29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Derbi Tirana-Partizani, publikohen formacionet

spot_img

Në orën 18:00 starton superndeshja mes Tiranës dhe Partizanit në stadiumin ‘Selman Stermasi’. Pasditen e sotme janë bërë publike formacionet e dy skuadrave, disa minuta përpara fillimit të ndeshjes.

Tirana: Abibi, Hoxhallari, Kërçiku, Turtulli, Imami, Karabeci, Maveje, Kobina, Greca, Hasani, Ngo

Trajner: Ardian Mema

Partizani: Hoxha, Idrizaj, Belica, Atanda, Ibrahimi, Telushi, Mala, Duka, Mala, Asani, Bardhi

Trajner: Skënder Gega

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat