fbpx

Dështon plani i shqiptarit, tentoi të fuste heroinë në qeli, ja si u zbulua

burgu-grek.jpg

Një 34 vjeçar shqiptar ka tentuar të fusë heroinë në qelinë e tij në burgun Domoku, aty ku po vuan edhe dënimin.

Raportohet se ai u zbulua pasi droga iu gjet nën rroba e mbështjellë me qese najloni.

I riu kishte marrë leje dhe kur u kthye, atij iu gjet qesja me heroinë.

34-vjeçari vuante dënimin për trafikim lënde narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Shqiptari është dërguar në Prokurorinë e qytetit të Lamias.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303