31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dështon takimi Inter-Ikardi

spot_img

Çështja e Mauro Ikardit po vijon të jetë një shqetësim gjithmonë e më i madh për Interin. Takimi i pritur për sot shtëpinë e Interit nuk është realizuar.

26-vjeçari prej tre javësh nuk stërvitet me ekipin, ndërsa tensioni është rritur shumë sa i takon mungesës së rinovimit së kontratës.

Por takimi nuk u bë dhe sigurisht nuk do të bëhet as nesër, ndërsa mendohet se ky takim do të bëhet vetëm pas derbit të Madoninës, në program më 17 mars. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat