Dhunoi nënën e tij, në pranga 43 vjeçari

Një 43 vjeçar është arrestuar nga Policia pasi ushtroi dhunë mbi nënën e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Fierzë të Fushë-Arrësit.

Vladimir Kola ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij 66 vjeçare, dhe për shkak të dhunës i ka shkaktuar hematoma në trup. /real-news.tv/