fbpx

“Do prishni marrëdhëniet”, Meri Shehu ka një lajm të hidhur për këtë shenjë

ssee-759x405.jpg

Dashi

Do kerkoni me shume kembengulje pergjegjesi ne marredheniet personale dhe ne bashkepunime por ne te njejten kohe do kerkoni edhe investim ne drejtimin tuaj.
Ky investim duhet te jete i madh dhe i rendesishem

Demi

Kjo periudhe eshte shume e çuditshme per ju pasi do keni ndryshim prioritetesh.

Ne çift do kerkoni me shume dashuri dhe pergjegjesi kurse ne pune do beheni me shume sulmues.

Do keni edhe sulme ne drejtimin tuaj ne lidhje me punen tuaj

Binjaket

Do jeni me flirtues dhe me me inisiative ne jeten tuaj personale.

Do beni nje propozim te shpejte qe do ju vije si ndjesi se duhet ta beni.

Nuk do toleroni indiferentizem dhe refuzim

Gaforrja

Jeni ne nje moment ku mund t’i vini fleken shtepise tuaj duke debatuar perballe nje deshire qe keni per te bere nje lidhje erotike e cila nuk aprovohet nga personale e afert.

Luani

Per ju ndikimi i planeteve sjell nje fuqizim te figures suaj ne shoqeri apo ne jeten sociale.

Do beheni ndikues dhe udheheqes te grupit.

Nje lidhje erotike do ju krijoje xhelozi por nderkohe do lidheni me te kunderten .

Virgjeresha

Nga sot do filloni te jeni pak me agresive ne çeshtjet ekonomike.

Por kjo nuk duhet te thote qe te mos jeni diplomate ne luften tuaj.

Ne te kundert nuk i dihet perfundimi ne eshte ne favorin tuaj

Peshorja

Marsi ne shenjen tuaj tenton te vendose ekuilibrat me hir apo me pahir.

Kjo do te thote qe diçka me e forte se ju ndoshta instikt do ju çoje drejt nje perballjeje te rendesishme ne jeten personale

Akrepi

Zbukurimi dhe dhuratat nuk do mungojne per ju.

Por keni disa te mbetura nga e kaluara qe ju mundojne dhe kjo ju bene te doni t’i nxirrni me force nga vetja juaj.

Si sende apo njerez qe ju lidhin me te kaluaren…

Shigjetaret

Do ta humbni disi stilin e diplomacise dhe kjo ju vjen per shtat pasi kur e hapni gojen e hapni me te gjitha sharjet brenda saj.

Por kjo do ju prishi pak marredheniet me te njohurit

Bricjapi

Tashme nuk do pyesni askend dhe mendoni se keni te drejte te prisni majtas dhe djathtas si Zhan Darku.

Por sido qe te jete situatat dhe çfaredo qe besoni, diplomacia do ishte rruga me e mire

Ujori

Do jeni energjik ne lidhje me planet tuaja me udhetimet qe doni te beni apo doni te planifikoni.

Kjo periudhe do ju jape hapesire te rendesishme per te rendur perpara me Kale apo me makine .

Peshqit

Nje ekspozim ne lidhje me shpenzimet e teperta do ju nervozoj ne kete periudhe dhe do donit te gjenit arsyet duke u perballur me personat qe keni pune apo marredhenie ekonimike.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303