fbpx

Dy persona fshihen në Shkodër, të lidhur me atentatin ndaj prokurorit

Mësohen të tjera detaje të forta në lidhje më ngjarjen e ndodhur një javë më parë në Shkozet të Durrësit. Dy persona të cilët jetojnë në Shkodër ose fshihen në këtë qytet dyshohet se kanë marrë pjesë në atentatin ndaj makinës ku udhëtonte prokurori i Prokurorisë së Durrësit Arjan Ndoj, me shoferin e tij Andi Maloku dhe Landi Muharremin.

Ende nuk ka informacione të tjera, por hetimet për ngjarjen vazhdojnë.