fbpx

E fundit/ Aksident i rëndë me pasojë vdekjen në Tepelenë

aksidenti.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Levan-Tepelenë, ku një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në Karafanaj. I lënduari është dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit. Dy personat kanë qenë duke udhëtuar me motor.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303