fbpx

E FUNDIT/ Aksident me vdekje në Fier

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-1.jpg

Një aksident me vdekje raportohet të ketë ndodhur në Fier. Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një humnerë në aksin Fier-Cakran. Për pasojë ka humbur jetën një person.Nuk dihet ende identiteti i viktimës, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303