fbpx

E fundit/ I ngulin thikën 38-vjeçarit, dalin detajet e para (Emri)

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4.jpg

Një plagosje me thikë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “Mark Luka” në Shkodër. I plagosur është 38-vjeçari Vat Shpati, ndërsa autorët dyshohet që të kenë qenë dy persona.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, dhe nuk dihet ende gjendja e tij, ndërsa policia është vënë në ndjekje të autorëve.

Vijon…

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303