fbpx

E fundit/ Plas arma, 1 i vdekur dhe dy të plagosur

lajm-i-fundit-3-3-4.jpg

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjes. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të lënduar.

vijon…

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303