32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

E rëndë, dy persona të panjohur marrin me forcë vajzën në makinë dhe e sulmojnë seksualisht

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një vajzë është sulmuar seksualisht. Sipas denoncimit që ajo ka bërë në polici, dy persona të pa njohur e kanë futur me forcë në veturë dhe më pas e kanë sulmuar seksualisht.

Viktima ka marrë ndihmë mjekësore, ndërsa policia po heton rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

SULM SEKSUAL/Rr. Agim Ramadani, Prishtinë 28.08.2022 – 16:00. Viktima femër kosovare ka informuar se dy persona të pa njohur e kanë futur me forcë në veturë dhe më pas e kanë sulmuar seksualisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat