fbpx

E rëndë/ Grabitet kisha e “Shën Dhimitrit”, detajet e para

Grabitet kisha e “Shën Dhimitrit”, në fshatin Palasë të Himarës. Persona ende të paidentifikuar kanë marrë një sasi prej 10.000 lekësh.

“Në fshatin Palasë, Himarë nga persona ende të pa identifikueshëm është vjedhur kisha e “Shën Dhimitrit” ku janë marrë një sasi parash prej 10.000 lekë”, bëri të ditur policia.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.