fbpx

E rëndë/ Kërcet arma në kryeqytet, ka të plagosur

policia.jpg

Një sherr me armë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Pezë në Tiranë.

Nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një person i cili është transportuar menjëherë në spital.

Policia është vënë në kërkim të autorit i cili është identifikuar.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e tyre.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303