fbpx

E rëndë, makina përplaset me ndarësen e rrugës dhe shpërthen në flakë

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2-1.jpg

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në hyrje të Librazhdit.

Sipas informacioneve, një automjet është përplasur me barrierën anësore të rrugës dhe ka shpërthyer në flakë, duke u djegur totalisht.

Ndërkohë, nuk dihen ende fati i drejtuesit të mjetit. Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat pritet të zbardhin detajet e ngjarjes së rëndë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303