fbpx

E rëndë/ Mbytet 60-vjeçari në Durrës, policia del me detajet e para

mbyt-1.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës, ku një 60-vjeçar është mbytur teksa po lahej në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:55.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 30.06.2021, në orën 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh, është mbytur duke u larë në det, një shtetas rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e shtetasit të mbytur.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303