fbpx

E rëndë në Ksamil, vdes nga mbidoza 30-vjeçari, detajet e para

Një 30-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij nga familjarët. Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin, Ervis Oruçi, i cili ishte divorcuar dhe jetonte në Ksamil.

Bëhet me dije se Oruçi është një person me precedentë penalë që është akuzuar për shitje dhe përdorim të lëndëve narkotike dhe për vjedhje.

Paraprakisht dyshohet se 30-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një mbidoze droge që kishte marrë