fbpx

E rëndë në Tropojë, mbytet në lumë një 12-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tropojë, ku një 12-vjeçar ka humbur jetën.

Bëhet me dije se i mituri ishte nisur për të peshkuar drejt lumit Valbonë.

Mendohet se ai mund të ketë rënë në lumë dhe për pasojë është mbytur./real-news.tv