fbpx

Moderatori i njohur infektohet me COVID-19

785-0-5d6e552007fc1.png

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Beldi Mane përmes një postimi në rrjetet sociale.Ai shkruan se gjendja e tij është normale dhe programin “Procesi Sportiv” do e moderojë online nga shtëpia e tij.

Producenti dhe prezantuesi televiziv Ed Manushi pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi pozitiv këtë pasdite. Gjithësesi gjendja e tij shëndetësore paraqitet normale dhe në darkë programin e njohur ” Procesi Sportiv” në Top Channel do e moderojë virtualiaht nga banesa e tij”,- shkruan Bledi Mane.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303