fbpx

Egzon Kryeziu preku zemrat e shqiptarëve, Elvis Naçi jep lajmin e madh

70403966_2415865475164120_5628405563093155840_n.jpg

Shqiptarët e duan dhe e mbështesin njëri-tjetrin. Imami i njohur Elvis Naçi e bëri të ditur çështjen e të riut Ekzon Kryeziu vetëm pak ditë më parë, ndërsa shuma prej 30 mijë eurosh është mbledhur në kohë rekord.

Naçi ka dhënë mbrëmjen e sotme një lajm të gëzueshëm për të gjithë.

“Lajm i Madh dhe i Gëzueshëm! Sot pata babain e Egzonit, mes loteve dhe emocioneve i dhashe lajmin se Shqiptaret kane siguruar shumen prej 30 mije Euro per sherimin e Egzonit. Lusim Zotin t’i shperbleje bamiresit dhe Egzoni te sherohet sa me pare. Faleminderit te gjitheve, emisionit Stop, portaleve, te gjithe Shqiptareve qe e shperndane lajmin dhe qendruan prane me lutje per Egzonin. Zoti ju begatofte!”, shkruan Elvis Naçi, ndërsa ndan dhe foto me babain e Egzonit, pasi i ka dhënë lajmin se janë mbledhur lekët që i duheshin për kurim në Turqi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303