fbpx

Elbasan, burri tenton të vrasë me thikë bashkëshorten. Policia bën lëvizjen befasuese

Një sherr mes burrit dhe gruas në Elbasan ka përshkallëzuar në përdorimin e thikës. Burri ka tentuar të qëllojë me thikë gruan e tij, por forcat e policisë kanë ndërhyrë në kohë duke shpëtuar gruan dhe duke shoqëruar në polici bashkëshortin e saj.

vijon….