Emrat/ Në pranga 3 persona, kanabis edhe në Kuçovë

Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis.

Në pranga janë vënë Riza Gjoroveni, Fatos Bellanga dhe Mehmet Toska.

Tre të arrestuarve i janë sekuestruar edhe një automatikë pushkë dhe 150 fishekë.