fbpx

EMRI/ Pedagogu i kërkon seks studentes, skandal në universitet

Është publikuar sot në mbrëmje në emisionin investigativ “Stop” një skandal ku një pedagog i kërkon në këmbim të notës seks studentes.

Pedagogu Denis Himci i Universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan, tregohej këmbëngulës duke i bërë komplimente dhe duke i premtuar vajzës veç marrjes së provimeve, edhe dhurata gjithashtu.

“Mallkuar ai që nuk të do ty, të çoj unë për ndonjë masazh. Zëre se unë jam engjëlli yt dhe do t’i plotësoj të gjitha nga A-ja te Zh-ja”, dëgjohet nga kamera e fshehtë të thotë pedagogu.