23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Eranda Libohova: Më duhej të vishja 7 palë geta!

spot_img

E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, këngët e të cilës kanë mbetur hite, Eranda Libohova.

Gjatë emisionit, Eranda zbuloi një kuriozitet që nuk e kishte treguar më parë. Eranda tregoi se në kohën kur konkurroi në Festivalin e Vitit 1996 me këngën “Kthehu për vehte, për mua”, kishte veshur 7 palë geta.

Këngëtarja u shpreh se asokohe ishin në modë vajzat e kolme dhe kjo ishte arsyeja pse ajo kishte veshur 7 palë geta. “Në atë kohë ishin në modë vajzat e kolme, ndaj për të mu dukur këmbët pak më të trasha unë kam veshur 6 a 7 palë geta”, u shpreh Eranda./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat