33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ermal Meta, dedikim për nënën: Ti di vetëm ç’është dashuria!

spot_img

Kantautori shqiptar Ermal Meta ka bërë një dedikim shumë të bukur për nënën e tij këtë Shën Valentin. Me anë të një postimi në Instagram ku pozojnë së bashku duke qeshur, ai shkruajti: “Ti nuk e di çfarë është Shën Valentini, por e di mirë çfarë është dashuria!”

Me këtë tregoi se dashuria për nënën është e madhe dhe e pazëvendësueshme. Ai nuk është përfolur ende për ndonjë histori dashurie.

Kujtojmë se Ermal Meta mori vëmendje të madhe vitin e kaluar kur u shpall fitues i Festivalit të muzikës italiane, Sanremo 2018. Edhe këtë vit u rikthye në skenën e madhe për të dhënë një performancë të bukur./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat