29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Facebook dhe Instagram bien në të gjithë botën

spot_img

Dy rrjetet më të dashura dhe më të përdorura në mbarë botën, Facebook dhe Instagram kanë më tepër se një orë që nuk funksionojnë. Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale janë alarmuar duke mos patur mundësi të ‘logohen’ në faqet e tyre ose duke mos zhvilluar aktivitetin e postimit të fotove apo videove.

Raportet e para tregojnë se rrjetet sociale kanë rënë më së tepërmi në Evropë dhe në shumë vende të tjera të botës. Një ndër vendet është edhe Shqipëria.

Facebook lajmëron se shumë shpejt do rregullohet ky problem, por ende nuk dihet se çfarë realisht ka ndodhur./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat