Fero dhe Arbenita të pandashëm

Vizitat dhe takimet e tyre janë shpeshtuar. Është modelja ajo që së fundmi ka ardhur në Kosovë tek i dashuri i saj, ku edhe ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, teksa shihet pranë reperit./real-news.tv/