13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Formacionet zyrtare Ajax-Juventus, çfarë ndodh me Ronaldo?

spot_img

Për më pak se 30 minuta pritet të nisë sfida shumë e rëndësishme për çerekfinalet e Champions League mes Ajaxit dhe Juventusit.

Kanë dalë formacionet zyrtare të ekipeve

Cristiano Ronaldo sot e nis që nga minuta e parë përkrah Mandzukic dhe Bernardeschi ndaj Ajax-it.

Dybala sërish në stol. Vendasit e Ajax nuk kanë ndonjë të papritur dhe do të luajnë me të përhershmit ndaj Juventus.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat