Foto/Brenda vilës luksoze ku po qëndron kryeministri në Dhërmi

Kryeministri Edi Rama ka lënë pas zhvillimet politike dhe zyrën kryeministrore, për t’ju dedikuar këto ditë gushti familjes së tij.

Familja kryeministrore është shpërngulur drejt Dhërmiut dhe janë akomoduar në vilën qeveritare, nga e cila ofrohet një pamje spektakolare e rivierës së Jon-it.

Portali lapsi.al ka publikuar disa foto nga ambientet e brendshme dhe të jashtme të vilës, ku po pushon këto ditë kryeministri Edi Rama, bashkëshortja Linda dhe 3 fëmijët.

rama2 rama3 rama4 rama5 rama6
<
>