31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

FOTO/ Detaji që tregon se mes Icardit dhe Interit ka marrë fund

spot_img

Një tjetër detaj tregon se situata mes Interit dhe sulmuesit argjentinas Icardi është gjithnjë e më shumë larg njëri-tjetrit.

Suning Group e ka lënë të dëbuarin e Interit, Mauro Icardin, jashtë një reklame promovuese.

Icardi nuk shihet askund në fotografinë promovuese, të cilën pronari i Interit Suning e publikoi sot për të njoftuar për arritjen e marrëveshjes me kompaninë e aparateve të elektronikes AUX Group.

Në mungesë të argjentinasit, prezent ishin Milan Skriniar, Stefan de Vrij, Lautaro Martinez, Ivan Perisic dhe kapiteni i ri i klubit Samir Handanovic.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat