FOTO/ Ja 11 dardanët që përballen sot me Anglin

Anglia nuk shihet si një kundërshtarë i rrëzikshëm për përfaqësuesen e Kosovës, me trajnerin Bernard Challandes që i ka besuar formacionit klasik, 4-2-3-1. Muriç në portë, teksa mbrojta përbëhet nga Hadërgjonaj, Rrahmani, Aliti dhe Vojvoda.

Në mesfushë do të aktivizohen Halimi dhe Voca. Ndërkaq, në mbështetje të sulmuesit të vetëm, Vedat Muriqi do të jenë Celina, Muslija dhe Valon Berisha.