fbpx

FOTO / Ja kush është pronari i lokalit që grabiti dhe mori peng taksistin

ee6d020c-pengmarrje-e1537101081284-770x433.jpg
Del foto e pronarit të lokalit në fshatin Katund i Ri, Elbasan, që grabiti dhe mori peng për disa orë, taksistin Aldo Vyshka, kushëri me gjyqtaren Zamira Vyshka.

Ai është Thanas Bejko. Bejko ishte “arrest shtëpie” pasi akuzohet për vjedhje skrapi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303