fbpx

FOTO / Me Shën Naimin te koka, akademiku Moikom Zeqo prej pesë javësh në spital

Screenshot_4-5-1.jpg

Prej më shumë se pesë javësh akademiku i njohur Moikom Zeqo ndodhet i shtruar në spital në QSUT.

Koleksionistja Luljeta Dano ka publikuar një foto, ku akademiku është i shtruar ndërsa mban me vete bustin e Naim Frashërit.

Moikom Zeqo vuan nga leuçemia dhe ka qenë disa herë i shtruar në spital.

Real News ju sjell disa foto nga spitali të akademikut të njohur:

Screenshot_3-5-822x565 Screenshot_4-5
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303