fbpx

FOTOT/ “Zbulohet kush e nisi sherrin në derbin e Tiranës”

Një sherr masiv i ditës së djeshme në prangdeshjen mes Tiranës së Partizanit për fat të mirë kaloi me vetëm ndonjë të plagosur ndërkohë që mund të kishte shkruar edhe më keq.

Por derbi i kryeqytetit nuk ka prodhuar vetëm dhunë e polemika, por edhe humor.

Më poshtë do të gjeni disa meme plot ironi dhe humor të asaj që ndodhi dje në kryeqytet.