fbpx

Haradinaj pret në takim Thaçin, para udhëtimit në SHBA

Screenshot_3-2.jpg

Ditën e sotme është bërë një takim midis Kryeministrit te Kosovës Ramush Hajradinaj dhe Presidenti Hashim Thaci. Ka qenë vetë Haradinaj, ai që e ka ndarë takimin përmes një postimi në faqen  e tij  të ‘Facebook’, ndërsa shprehet se takimi me presidentin Thaçi është në vazhdën e konsultimeve për agjendë shtetërore

“Në vazhdën e konsultimeve për agjendën shtetërore, sot prita në takim Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, para udhëtimit të tij në ShBA”, shkruan Haradinaj.

Tk Tha

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303