21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Horoskopi, 17 Janar 2021

spot_img

DashiNen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë personit qe dashuroni dhe do ndiheni gati te hidhni çdo hap me te. Beqaret do bëjnë mire te shfrytëzojnë çdo mundësi qe do iu jepet për te ndryshuar statusin. Ne planin financiar duhet t’i hidhni hapat te mirëmenduara sepse ne te kundërt mund te keni vështirësi.

 

Demi

Çështjet e zemrës kane për t’iu ecur për mrekulli sot ju te dashuruarve. Do I sqaroni edhe disa mosmarrëveshje te se shkuarës dhe gjithçka ka për t’iu ecur mire. Beqaret duhet te tregohen te matur ne mënyrë qe gjithçka t’iu ece për mrekulli. Financat do varen nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Po gabuat nuk do dini me nga t’ia mbani me vone. Kujdes!

 

Binjaket

Do ju mungoje qëndrueshmëria sot ju te dashuruarve dhe gjerat nuk kane për t’iu ecur si e kishit ëndërruar. Do jeni kokëfortë dhe te paqëndrueshëm. Beqaret nuk duhet te bëjnë gjera me nxitim sepse do pendohen shpejt dhe do vuajnë. Për financat do jete një dite e begate. Do mund te kryeni edhe disa investime te nevojshme te cilat mund t’ua ndryshojnë te ardhmen.

 

Gaforrja

Shprehini me shume ndjenjat sot ju te dashuruarit sepse ne këtë mënyrë do e bëni edhe partnerin te ndihet me mire. Ai nga ana e tij do prese shume prej jush. Beqaret do kenë plot mundësi për te ndryshuar status, por nuk do guxojnë te hedhin hapa. Plutoni do ndikoje negativisht ne planin financiar dhe do ju shtyje drejt gabimeve te mëdha. Matuni disa here para se te veproni.

 

Luani

Do bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël sot ju te dashuruarve ne mënyrë qe gjerat te kenë ndonjë ndryshim te vogël ne jetën ne çift. Partneri do ju vlerësojë pa fund. Beqaret nuk do ndihen aspak gati për te ndryshuar statusin e tyre dhe do i refuzojnë ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar do jeni te qarte për hapat qe do hidhni dhe nuk do bëni asnjë lloj gabimi.

 

Virgjeresha

Nuk do keni as vështirësinë me te vogël sot ju te dashuruarit dhe gjithçka ka për t’iu ecur mire ne jetën ne çift. Edhe ata qe kane pasur vështirësi do mund t’I zgjidhin. Beqaret nuk duhen ne asnjë moment te hidhen ne krahët e dikujt qe nuk e njohin sepse situata do ju dale jashtë kontrollit. Ne planin financiar mundohuni te tregoheni te kujdesshëm qe gjendja te mbetet e qëndrueshme.

 

Peshorja

Gjerat kane për t’iu ecur me se miri sot juve qe jeni ne një lidhje edhe pse kohet e fundit ja keni acaruar disi ndjenjat atij qe keni ne krah. Toleranca e tij është e madhe. Beqaret do ndihen si te përhumbur dhe nuk do i pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Gjendja e financave do vazhdoje edhe për disa kohe te mbetet delikate. Maturi disa here para se te kryeni ndonjë shpenzim.

 

Akrepi

Mendoni te largoheni nga rutina e jetës se përditshme dhe provoni eksperienca te  reja me partnerin tuaj sot. Keni për ta pare qe do ndiheni sikur do rilindni. Beqaret do jene te papërqendruar dhe nuk i pranojnë për asnjë çast ftesat qe do ju bëhen. Gjendja e financave do jete here pas here delikate. Mundohuni te kufizoni na maksimum shpenzimet.

 

Shigjetari

 

E gjithë atmosfera qe do krijohet ne jetën tuaj ne çift sot do varet nga sjellja juaj. Tregohuni sa me te matur dhe sa me te kujdesshëm qe te mundeni. Beqaret do e kenë mendjen tek një dashuri e humbur dhe nuk do iu japin asnjë mundësi atyre qe do I joshin. Me financat duhet te tregoheni te kujdesshëm. Nëse kryeni shpenzime te konsiderueshme sigurisht qe edhe gjendja do behet delikate.

 

Bricjapi

Do mbylleni ne vetvete sot ju te dashuruarit dhe nuk do mund te ruani një komunikim te ngrohte me partnerin. Ai ne fakt do ua ketë vërtet nevojën. Beqaret do jene te paqarte për atë qe duan te bëjnë dhe do ngurrojnë te hedhin hapa. Dijeni se koha ikën shpejt dhe nuk do vijnë gjithmonë mundësi te mira. Gjendja e financave do vazhdoje te mbetet delikate edhe për disa kohe.

 

Ujori

Asgjë nuk ka për t’iu ecur mire juve qe jeni ne një lidhje, përkundrazi do keni mosmarrëveshje te shumta me partnerin. Secili do kërkojë te dale e tija dhe nuk do hape rruge aspak. Beqareve do ju rrahe zemra fort për një person dhe do bëjnë te pamundurën për ta tërhequr pas vetes. Sektori i financave do përmirësohet fale ndihmës se disa familjareve.

 

Peshqit

Shprehini sa me shume ndjenjat gjate kësaj dite ju qe jeni ne një lidhje sepse vetëm ne këtë mënyrë atmosfera do filloje te ngrohet. Beqaret do jene materialiste dhe do kërkojnë persona te pasur. Ndonjëherë te varfrit mund te jene me te pasur shpirtërisht. Me financat duhet te tregoheni sa me te matur sepse gabimi me i vogël mund te sjelle probleme pa fund.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat